Інформація про участь юних туристів Харківщини у змаганнях на Кубок України з велосипедного туризму серед учнівської молоді

У період з 26 по 29 серпня 2024 року у м. Кропивницький відбулися змагання на Кубок України з велосипедного туризму серед учнівської молоді та Чемпіонат України серед юнаків та дорослих з велотуризму. Харківщину представляли чотири команди юних велотуристів та одна доросла команда, у складі якої виступали колишні вихованці гуртків Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради.

Команди юних велотуристів були сформовані з учнівської молоді Нововодолазької, Мереф’янської, Золочівської ОТГ, які гідно представили Харківщину, завоювали Кубок України, безліч грамот та медалей, продемонстрували високий рівень підготовки спортсменів, незважаючи на складні умови сьогодення Харківщини.

Найуспішніше виступив юний турист, учень 10 класу Мереф’янського ліцею № 3 Сазонов Нікіта, який виграв дистанції «Крос», «Тріал», був другим на дистанції фігурного водіння велосипеду, а за підсумками став переможцем – Чемпіоном України в особистому заліку. Серед дівчат не було рівних Желєзновій Валерії, випускниці 2024 року Липкуватівського ліцею.

У командному заліку (старша вікова група) перемогу одержала команда Липкуватівського ліцею, друге місце посіла команда юних велотуристів з Нової Водолаги та Мерефи. Серед молодшої вікової групи переможцями також стали юні туристи Липкуватівського ліцею.

Велику підготовчу роботу до змагань здійснили тренери, керівники гуртків Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради Садовий В.А., Орда С.М., Ободовський П.А., Тиндик С.М., Орда М.В., вихованці яких прославили рідну Харківщину.

Вітаємо переможців та їх тренерів з успішним виступом!

Дякуємо воїнам ЗСУ, що дали змогу взяти участь у змаганнях!